Haber

AK Nokta aracı her gün yüzlerce yeni üye için yollara çıkıyor

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığına ait AK Nokta aracı her gün ilçeleri dolaşarak yeni üye kayıtları için çalışmalar yapıyor.

AK Nokta aracı ilk olarak Kandıra’da çarşamba pazarında stant açtı. Daha sonra İzmit’e gelerek perşembe pazarında vatandaşlarla buluştu. Pazar alanında araç vasıtasıyla partiye 200’e yakın üyenin kayıtlı olduğu belirlendi. İçinde televizyon, masa ve sandalyelerin bulunduğu araç vatandaşların ilgisini çekti. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarıyla süslenen araçta “Türkiye Yüzyılı Başlıyor” ve “Hedef 2023” sloganları bulunuyor. Seçim çalışması, parti müziğinin çalınmasıyla desteklenir.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, dün milletvekili seçimleri için istifa kararını açıklamasının ardından AK Nokta aracını ziyaret etti. Ellibeş, 21 yıldır milletin hizmetinde olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sevginin artarak devam ettiğini ve bunu her yerde gördüklerini ifade etti. AK Nokta aracıyla birlikte yaklaşık bir aydır ilçelerde 100’e yakın sabit stant faaliyet gösterdiğini söyleyen Ellibeş, Gebze Kaymakamlığı tarafından açılan sabit stantlardaki görüntülerin ilk andan itibaren kendilerini memnun ettiğini söyledi. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu