Teknoloji

Yeni GeForce Now Oyunları (23 Şubat)

haftanın yenisi Şimdi GeForceservis oyunları, NVIDIA Son teknoloji bir sisteme ihtiyaç duymadan yeterli temas hızı ile oyun oynamamızı sağlayan bulut hizmetine altı yeni oyunun ekleneceği tarafından yapılan açıklama ile belirlendi. Detaylar burada sizi bekliyor.

Ekran kartı üreticisi tarafından yayınlanan yeni listede, atomik kalp, Kan Kasesi 3Ve Ormanın Oğulları Bazı önemli oyunlar var. Resmi açıklamanın detayları şöyle:

Yeni GeForce Now Oyunları Ortaya Çıktı

NVIDIA ve Microsoft’un Xbox PC oyun kitaplığını GeForce NOW’a getirmeye yönelik 10 yıllık anlaşması, GeForce NOW oyuncularına inanılmaz seçeneklerin yanı sıra büyük bir destek sunuyor. GeForce NOW’un üçüncü yıl dönümünü kutlarken, oyuncular kütüphanedeki 1.500’den fazla oyuna erişebilir.

Halo, Minecraft ve Elder Scrolls gibi en iyi Xbox PC oyunlarını ve oyun serilerini GeForce NOW’a taşıma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Call of Duty ve Overwatch gibi Activision oyunları oyuncularla buluşursa Microsoft’un Activision satın alımı sona erdiğinde gerçekleşecek. GeForce NOW üyeleri, eski PC’ler, Mac’ler, Chromebook’lar, akıllı telefonlar ve daha fazlası arasında kolayca geçiş yapma esnekliğiyle bu oyunları istedikleri herhangi bir cihazda oynayabilir.

Steam ya da Epic Games Store gibi üçüncü taraf mağazalarda bulunan Xbox Game Studios PC oyunları ve GeForce NOW kütüphanesinde ilk kez piyasaya sürülenler Xbox oyunları arasında yerini alacak. İşbirliği aynı zamanda Microsoft Store’da bulunacak ve güçlendirmeleri yakında başlayacak olan ilk oyunlara da işaret ediyor.

İşbirliği, kullanıcılara daha fazla seçenek ve daha yüksek performans sunacağı için tüm oyuncuları heyecanlandıracak.

Yeni hafta, yeni oyunlar!

Endnight Games’ten The Forest’ın merakla beklenen devam oyunu Sons of the Forest, oyuncuları ıssız bir adaya indikten sonra yamyam istilasına uğramış bir adada bir maceraya sürüklüyor. Bu macerada tek başına veya bir arkadaşınla yoldaki zorlukların üstesinden gelmeye çalış!

Şubat ayında, Mundfish’in aksiyon rol yapma oyunu Atomic Heart bulutta kullanıma sunuldu. Bu hafta çıkacak yeni oyunların tam listesine göz atın:

  • Atomic Heart (Steam’de yeni sürüm)
  • Blood Bowl 3 (Steam’de yeni sürüm ve 23 Şubat’ta Epic Games Store’da yayınlanacak)
  • Chef Life: A Restaurant Simulator (Steam’de yeni sürüm)
  • Sons of the Forest (23 Şubat’ta Steam’de yeni sürüm)
  • Kor Şövalyeleri (Buhar)
  • Kartel Kralı (Epic Games Mağazası)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu