Teknoloji

Tesla, Mevcut Model Y Araçların Fiyatında İndirim Yaptı: 400 Bin TL’yi Aşan İndirim Var!

ABD merkezli elektrikli otomobil devi Tesla, ülkemizde satışlarına devam ediyor. Şirketin Model Y aracı, 10 bini aşan satış rakamıyla Türkiye’nin en çok satan elektrikli otomobili olmayı başardı. Bugün ülkemizdeki Tesla tutkunlarını sevindirecek bir gelişme yaşandı.

Tesla, son dönemde küresel ölçekte yaptığı indirimlerin ardından Türkiye’de de Model Y fiyatlarında indirime gitti. Ama bu indirim liste fiyatlarında değil, yalnızca “Envanter” bölümünde mevcuttur Mevcut araçlarda yapıldı. Normal satış bölümünde herhangi bir değişiklik yok. Yakın zamanda tanıtılan Envanter bölümü, ön siparişli veya sertifikalı ikinci el Tesla araçlarını satın almanıza olanak sağladı. Bu sayede müşteriler sıra beklemeden arabalara ulaşabiliyor.

400 bin TL’yi aşan indirimler var

Tesla’nın Envanter sayfasına baktığımızda güncel Model Y fiyatlarında düşüşlerin olduğunu görüyoruz. Otomobil devi onlarca aracın fiyatlarında 400 bin TL’yi aşan indirimler yaptı. Fiyat:% s, 2 milyon 330 bin TL ile 3 milyon 297 bin TL arasındadeğişiyor.

Listeye baktığımızda Model Y Uzun Menzilli çift motorlu modelin fiyatının 2 milyon 765 bin TL’den 2 milyon 334 bin TL’ye düştüğünü görüyoruz. Aynı şekilde Model Y’lerde de farklı renk ve donanımlarda yüzbinlerce liralık indirimler mevcut.

Envanter bölümündeki tüm indirimlere göz atmak için buradan iletişime geçinTıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu