Haber

Şenol Güneş: Talisca ‘seni özledim gelmek istiyorum’ dedi

Fatih Karagümrük maçı sonrası değerlendirmelerde bulunan Beşiktaş Teknik Menajeri Şenol Güneş, Anderson Talisca hakkında açıklamalarda bulundu.

“ÖZLEDİM, GELMEK İSTEDİM SÖYLEDİ”

Talisca hakkında konuşan Güneş, “Söylediklerimde yanlış bir şey yok. Talisca, ‘Seni özledim, gelmek istiyorum’ dedi. Sonra gel dedim. Ama istekler başka, gerçekler başka. Yalanı yok, yalanı yok” Bildiğim kadarıyla. Ondan da vazgeçmek istemiyorlar. Bunu söylüyorum çünkü Talisca şu anda gelemez. Ama yarın ne olacağını bilmiyoruz. Kimin gelip kimin gideceğini bilmek bana bağlı değil. O yüzden yönetime sorun dedim. Sonra açıklamak zorunda kaldım.”

“GEÇ GOL BİZİ YIKTI”

Öte yandan maça pahalıya patlayan Güneş, “İkinci yarı kazanmak için yeterince fırsat bulduk. Geç gelen gol bizi biraz tedirgin etti. Bunları bu dönemlerde yaşayacağız. Herkes üzerine düşeni yapmaya çalışıyor. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Şu anda önümüzde iki maç var, daha iyi bir oyun bekliyorum. Daha fazla gol pozisyonu üreten oyun tarzına ulaştığımızda daha iyi olacak. Bugün olumsuz değil, sezona kazanarak başladık. Olumsuz bakarak gidemeyiz.”

TALİSCA REDDİ

haberdemirozu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu