Haber

MHP Genel Sekreteri Büyükataman Bursa’da konuştu

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “Başarıyla ulaşmamız gereken hedefler var. Birincisi, 2023’te yapılacak seçimlerde tartışmaya yer bırakmayacak şekilde açık bir çoğunlukla Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesini sağlamak olacak. .” söz konusu.

Büyükataman, MHP Bursa İl Başkanlığı tarafından Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen “İl Meclis Toplantısı”nda MHP’yi hayatın her alanında vatandaşlarla buluşturduklarını söyledi.

Bugüne kadar yürütülen faaliyetlerde güzel işlere imza attıklarını belirten Büyükataman, Cumhuriyet tarihinin en değerli seçimlerinin arifesinde toplantılar yaptıklarını ifade etti.

Türk milliyetçileri olarak önlerinde 3 stratejik hedefleri olduğunu vurgulayan Büyükataman, şunları kaydetti:

“Mutlaka başarmamız gereken hedefler var. Birincisi, 2023’te yapılacak seçimlerde tartışmaya yer bırakmayacak şekilde açık bir çoğunlukla Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesini sağlamak. İkincisi, MHP olarak. , bu seçimlerde milletvekili sayımızı en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.Biz sınır koymuyoruz.Bu hedefimizi gerçekleştirmek zorundayız.Üçüncü hedefimiz ve Halk Meclisi olarak yeni kurulacak olan 58. İttifak.”

Toplantıya MHP’li milletvekilleri, partililer ve siyasetçiler de katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu