Yaşam

Kolpaçino ekibi canlı yayında tartıştı

Sunuculuğunu Mehmet Akif Ersoy’un üstlendiği ‘5. Film’e ‘Kolpaçino 4’ filminin oyuncuları Şafak Sezer, Buket Dereoğlu ve Kubilay Penbeklioğlu katıldı. ‘Gece’ programına konuk oldu. Oyuncular, canlı yayında kavga taklidi yaparak Mehmet Akif Ersoy’a şaka yaptı.

PROGRAMDAN AYRILMAK İSTEDİ

Fragmandaki bazı sahnelerinin kesildiğine dikkat çeken Kubilay Penbeklioğlu, canlı yayında Şafak Sezer’e, ‘Sahnelerimizin kesilmesi normal mi?’ Diyerek tepki gösterdi. Buket Derelioğlu, “Yeri burası değil, sonra konuşuruz” diyerek Penbeklioğlu’nu sakinleştirmeye çalıştı. Şafak Sezer, Penbeklioğlu’na şu ifadeyle yanıt verdi: “Neden sinirleniyorsun? Tartışmanın yeri burası mı?”

Şafak Sezer ile tartışan Penbeklioğlu, programdan ayrılmak istedi.

ŞAKA YAPTIĞINI AÇIKLADI

Tartışma sırasında Mehmet Akif Ersoy oturduğu yerden kalkıp oyuncuların ortasına yürüdü. Penbeklioğlu daha sonra geri gelerek, “Kolpaçino böyle bir oyunculukla çıkıyor” diyerek şaka yaptığını söyledi.

Canlı yayında yaşanan anlar sosyal medyada gündem oldu.

Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş, Serkan Şengül’ün yanı sıra İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç, Cengiz Kurtoğlu ve Mehmet Ali Erbil gibi oyuncuların yer aldığı “Kolpaçino 4” yüksek izlenme oranlarına ulaştı.

haber-yuksekova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu