Yaşam

Başım belada 1.Bölüm Tek Parça izle Ekranı : Başım belada 1.Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV ekranlarının yeni dizisi Başım Belada dün akşam izleyiciyle buluşturdu. Başrollerini Keremcem ve Merih Öztürk’ün paylaştığı yeni dizinin senaryosunu Hasan Burak Kayacı yazıyor. İlk bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Başım belada ilk bölüm tek parça full izle…

Baba Yapım’ın yeni dizisi Başım Belada dün akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Keremcem ve Merih Öztürk’ün paylaştığı Başım Bela’da neler olduğu merak konusu.

İlk bölümde başım belada; Azam, Pel ile birlikte insanların sorunlarını çözerek hayatına devam etmektedir. Bir yandan da annesi Şerife’nin evlilik baskılarına katlanmaya çalışır.

Annesi Şerife’nin baskısından kurtulmak isteyen Azam’a yardım etmek isteyen Pele, mahalleye yeni taşınan Leyla ve Azam’ın fotoğrafını Şerife’ye gönderir.

Bu durumdan sonra taşradan İstanbul’a gelen ailenin tek derdi Azam’ı evlendirmektir. Azam ise ailesinden sakladığı sırrı saklamak için Pele’den yardım ister.

Ancak işler hiç beklemedikleri bir şekilde kötüye gider. Leyla ise kardeşi Safa’yı öldürdüğüne inandığı Çağdaş Varlı’dan intikam almak için mahalleye taşınmıştır.

I’m in Trouble Part 1 Tek Modül İzleme Ekranı

Başım belada BİRİNCİ BÖLÜM TEK KESİM TAM EKRAN İZLENİYOR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu